| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | beslenme |

Sağlığı ve Hastalıkları

Çinko Klorür için kullanır

Once "olarak bilinen çinko tereyağı , " çinko klorür günlük yaşamın pek çok açıdan yardım için uygun çok yönlü bir kimyasaldır . Çinko klorür kolayca higroskopik olarak bilinen su , kendisine bağlanan , bu nedenle su saflığını muhafaza etmek için ideal bir bileşiktir. Çinko klorür yararlı bir elektrik bileşik yapma, aynı zamanda elektrik iletkendir ve bu önemli bir besin bileşimi yapma, bitki ve hayvan hem de çinko miktarı tamamlamaktadır. Su Arıtma

Çinko klorür diğer metallerin korozyonhızını azaltır . Çünkü soğutma kulesi sahipleri çabuk aşınan gelenkulenin iç önlemek için çinko klorür, bu özelliği taşımaktadır . Çinko klorür , aynı zamanda içme suyu mevcut yanı sıra gaz ve petrol kuyuları olduğunu.
Tarım

optimum bitki büyüme elde etmek için çinko yeterli düzeyde bulunması gerekir . Çinko gibi bol olmadığı alanlarda yaşayan çiftçiler çinko çözümleri kendi kırpma açığa çıkarabilir. Üreticiler bu çinko çözümleri oluşturmak için kenetleme maddeleri olarak bilinen diğer kimyasal bileşikler ile çinko klorür birleştirir .
Flux

Metal işçileri lehim önce akı çinko klorür kullanın ya da birlikte iki adet metal kaynak . Çinko klorür ihtiva eden bir akı metal yüzeylerden herhangi oksitler ya da diğer yabancı maddeleri temizler bir temizlik maddesidir. Çinko klorür akı ilemetal temizlenmesi iki lehimli metal parçalarınbağı arttırır .
Kuru - Hücre Piller

kuru hücreli pil Üreticileri bir çinko klorür macun kullanın kuralları elektrik ve elektrik gücü sağlamak için . Çinko klorür , aynı zamanda nem ve korozyonu önlemek için hareket eder. Kuru hücreli pil, düşük üretim maliyeti gibi yanıp sönen ışıklar barikat , navigasyon yardımları ve elektronik saatler gibi aralıklı kullanımı almak cihazlar için mükemmel yapar .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com