| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Ağırlık Watchers |

Sağlığı ve Hastalıkları

Weight Watchers ile Kilo Verme Programı nasıl başlamalı

Sen bunun sonunda hasta vardır. Eğer etrafında sürdürmektedirekstra ağırlık depresif ve umutsuz sizi terk etti ise, çalışan bir çözüm düşünme zamanı olabilir . Sonunda bu istenmeyen kilo konuda bir şeyler yapmak için hazırsanız , kilo kaybı yolculuğa başlamak için denetimli kilo kaybı programına katılmak . Ağırlık Watchers binlerce ekstra kilo bırakın ve onları uzak tutmak yardımcı olan başarılı bir kuruluştur . Size de aradığınız olan başarınınanahtarı olabilir . Talimatları 1. Bölgenizde bir toplantı bulun


. Bir toplantıya katılmak serbesttir . Eğer katılmaya karar verirseniz yalnızca ödeme ve . Eğer ( aşağıda Kaynakları bakınız) çevresinde toplantıları ile bağlantılar posta kodu eklemek için bir kutu bulacaksınızresmi Weight Watchers web sitesini ziyaret edin . Size taahhüt hazır olduğunuzda
2

programına katılın . Programına katılmak için iki yol vardır . İlkhaftalık toplantılara katılıyor ve bir çekirdek plan ya da yemek için esnek planı aşağıdaki gereğidir . İkinci yolçevrimiçi programına katılacak. Bu toplumda toplantılar dahil değildir . Ancak bu seçenek,yolda sizin gibi insanlar için bir ağırlık gözlemcileri sanal topluluk size sağlamaz . Yemek planlarıaynıdır .
3

planınızı seçin . Esnek Plan noktalarını saymak dayanmaktadır. Geçerli boy ve ağırlığına göregün için puan belirli sayıda verilir . Tüm gıdalarporsiyon büyüklüğüne göre nokta değerler verilir. Muz kremalı pasta bir dilim 8 puanlık bir değer olabilir Örneğin , bir muz 2 puanlık bir değer olabilir . Sençekirdek plan ile saymak zorunda değilsiniz . Bunun yerine, " çekirdek " gıdaların bir listesini yemeye .
4

başarı için araçları alın . Weight Watchers programı " noktaları izci " ve çekirdek gıdalar artıprogramı hakkında bilgilerin yanı sıra teklif sağlıklı kilo kaybı ipuçları listesinde verecektir .
5

her tartmak için bir gıda ölçekte yatırım gıda hizmet boyutu. Daha fazla ipucu ve ilginç makaleler ve diğer başarı öyküleri içinWeight Watchers dergisine abone .
6

kilo kaybı hedefleri belirleyin. Sizin ideal kilo , yaş , boy ve vücut tipi için uygun olan bir aralıkta olmalıdır . Aksi takdirde, kendiniz için uygun olduğunu hissediyorumağırlığını seçmek için ücretsizdir . Ne o inanan sizin için kabul edilebilir bir ağırlık aralığı olduğunu öğrenmek için doktorunuza danışın .
7.

programı izleyin. Eğer sorunuz veya endişeniz varsa , liderini arayabilir veyaweb sitesi üzerinde destek için bekliyoruz . Eğeresnek planı üzerinde iseniz noktaları izlemek veçekirdek programı ise çekirdek gıdalar sadık . Kalıcı olmak ve sonuçlarını göreceksiniz . Bu program, hızlı bir kilo kaybı düzeni değildir. Bunun yerine , o iş için zaman alır dengeli ve sağlıklı beslenme ve aktivite planıdır .
8.

10 % hedef kaybına ulaşan gibi başarıları Relish . Eğertoplantılara katılmak Eğer başarı her artışta küçük simgeleri almak gibi olacaktır . Bu tutmak ve kaba zamanlarda teşvik için onlara bakmak .
9.

planına göre yavaş yavaş aktivite ekleyin . Eğer gerçekten böyle bir yürüyüş , yüzme , dans , aerobik ve bisiklet gibi zevk bir egzersiz bulun. Yavaş yavaş başlayın ve her hafta seçtiğiniz etkinlik için biraz ekstra zaman ekleyebilirsiniz .
10 günlük beslenme ve aktivite takip

. Her öğünde yemekyiyecekleri yazın . Ayrıca, günde egzersiz süreyi kaydedin. Kilo kaybı için taahhüdünün bir parçası olarak kayıtlarını tutmak . Bu yolculuğun bir süt tutulması da ilerlemenin bir hatırlatma olarak tavsiye edilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com