| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Ağırlık Watchers |

Sağlığı ve Hastalıkları

Weight Watchers Çekirdek Programı Nedir

? Weight Watchers Jean Nidetch tarafından1960'ların başında kuruldu . O kilo kaybı içinen iyi yöntemlerini tartışmak için haftada bir kez evinde karşılamak için bir grup arkadaşıyla oluşturduğu zaman tüm başladı . Bu grup bu yana bir milyondan fazla kişiye kilo kaybı hizmetleri sunan dünya çapında bir şirkete genişletti . (Şimdi" Momentum Programı" olarak adlandırılır )" Çekirdek " planı daha fazla esneklik ve seçenek sunmak için dışarı edildi. Konsept

diyet uzun vadede başarılı kilo kaybı içinbüyük bulmacanın sadece bir parçası olduğunuöncül kurulan Weight Watchers ( birlikte fiziksel sağlığının iyileştirilmesi sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemek için yollar keşfetmek için üye olur zihinsel ve duygusal sıcaklığıyla ) . Önerileri , teşvik ve takip başarı zamantest durdu ve birçok kilolu insanların doğru beslenme ve egzersiz hakkında daha fazla bilgi yardımcı olduformüle parçasıdır .
Planı

Ağırlık Watchers kilo vermek isteyenler için seçenek sunuyor . Bir planı ," Nokta Planı " dieters günde " puan " belirli sayıda ayırdıktan . Tüm gıdalar karşılık gelen bir " sayı " değeri atanır. Diğer planı, ( eskiden" Çekirdek " planı olarak anılacaktır )Momentum programın puan takip etmek zorunda kalmadan yenebilir besin - yoğun gıdaların belirli bir grup atar . Onaylanan listede bir şey değil sen rezervine sahip " nokta " bir miktar azaltacaktır.
"Çekirdek " Gol

goal " Çekirdek " planı açlığı giderir ve akıllı gıda tercihleri ​​teşvik edecek sağlıklı, sağlıklı , besleyici gıdalar yemek için üyelerini teşvik etmektir . Ayrıca, bu doğru porsiyon yemek öğrenmek içinmükemmel bir zaman. Uyulması gereken üç kural vardır . İlk olarak , memnun hissediyorum için gerekli olaraktemel gıdalar kadar yiyin. Eğerçekirdek yemek listesinde olmayan bir şey istiyorsanız İkincisi , size puan haftalık parası kullanmanız gerekir . Işlenmiş karbonhidrat üzerinde tam - tahıllar seçin; , üçüncü , sebzeler ve bol meyve yemek için çalışıyoruz ( zeytinyağı gibi , keten tohumu yağı veya ayçiçek yağı ) , her gün sağlıklı yağlar içerir , limit şeker ve alkol ve bol su içmek
<. br >
İzin nedir ?

Çekirdek yiyecekler tüm besin gruplarından ve sebze ( taze, dondurulmuş veya konserve ) , meyve ( taze , donmuş , konserve ya da ) , et suyu çorbalar içerir ( hiçbir krem olanlar ) , kepekli makarna , kahverengi pirinç , patates , tahıllar , yüksek lifli tahıl , yağsız et, tavuk , balık , yumurta , yağsız süt ve süt ürünleri , sağlıklı yağlar , kahve , şekersiz içecekler ve ( soya sosu , salsa , hardal , sirke ve sıcak sos gibi ) çeşniler . Fikir aç olduğunuzda yemek ve tatmin olduğunuzda durdurmaktır .
Nasıl başlayabilirim?

Kasaba veya işareti toplantılara gidebilir online erişim için . Momentum Programı ( "Çekirdek " Plan) sağlıklı seçimler yaparak almak için tasarlanmıştır , hareketli ve sağlıklı bir yaşam , egzersiz ve yaşam başlar . Ağırlık Watchers başarılı bir sicili ile fazla 40 yıl civarında olmuştur. Bu daha fazla bilgi edinmek içinWeight Watchers web sitesini ziyaret , sizin için çalışacak bir şey gibi geliyor düşünüyorsanız .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com