| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Ağırlık Watchers |

Sağlığı ve Hastalıkları

Ağırlık Watchers Ölçekler üzerindeYükseklik Nasıl Değiştirilir

Ağırlık Watchers terazi mevcut ağırlığı hesaplamak daha yapmak . Bunlar vücut kitle indeksi (VKİ ) , vücut yağ yüzdesi , su ağırlığı ve kemik kütlesi de dahil olmak üzere kilo yönetimi için yararlı göstergeleri , görüntüler. Eğer tartmak , her zaman , kilo analizi, boy , yaş ve cinsiyet de dahil olmak üzere , sizin ölçek kurarken sağlananbilgilere dayalı olarak hesaplanır . Lütfen ölçeğindenen doğru sonuçları elde etmek için , size ayarlarının doğru ve güncel olduğundan emin olun . Yükseklik değiştirme basittir. Talimatlar 1"Set " butonuna basarak veekranda yanıp " Kullanıcı 1 " ya da " P - 01 " için bekleyen tarafındanuygun kullanıcı sayısını seçin


. Kullanıcı sayısını seçmek için" Yukarı" ve " Aşağı" okları kullanın . Onaylamak için tekrar "Set " .
2

doğru yüksekliğini ayarlamak için" Yukarı" ve " Aşağı" okları kullanarak ayarını yüksekliğini ayarlayın. Basın yeni yükseklik girişi onaylamak için tekrar "Set " .
3

sonraki ayarlarını veya yeni yükseklik kaydedilmez görüntülemek ve kaydetmek için devam edin. Yüksekliğini onayladıktan sonra ,ölçek orijinal yaş giriş yanıp söner . Onaylamak için yeniden "Set " .
4

cinsiyetinizi onaylayın , gerekirse yaş ayarlamak ve basın için" Yukarı" ve " Aşağı" okları kullanın . Yaşınızı ayarladıktan sonra ,ekranmevcut toplumsal cinsiyet ayarı için bir simge yanıp söner . Geçerli ayarı tutmak için, sadece " ayarla . " Düğmesine basın , Cinsiyet ayarı basmadan önce" Yukarı" ve " Aşağı" okları kullanmak içinonaylamak için "Set" düğmesini .
5

ekran boş gitmek için bekleyin almak için içeri tartmak çalışmadan önce tam kilo analizi ,ölçek dokunun veekranda görünmesini , "0.0 " için bekleyin . Kullanıcı sayısı görünene kadar"Kullanıcı " düğmesine birkaç kez basın. " 0.0" yenidenölçekte adım önce görüntülemek içinekranda bekleyin .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com