| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Diş Sağlığı | diş Beyazlatma |

Sağlığı ve Hastalıkları

Karbamit ile Bleach nasıl

Köpüklü beyaz dişler herhangi bir gülümseme geliştirmek . Karbomid peroksit diş hekimleri tarafından kullanılan profesyonel gücü beyazlatma jelleri bir madde olduğunu . Bureçetesiz mevcut değildir . Karbamid peroksit , üre ile birleşir , hidrojen peroksit, bir oksitleyici maddedir. Bu diş minesi üzerindelekeler beyazlatma çalışır . Carbamide ile ağartmak içinen yaygın yollarından biridiş hekimi tarafından özel ağartma tepsileri kullanmaktır . Sen Ağız tepsiler
Daha Talimatını Göster
Karbamit peroksit diş beyazlatıcı
ihtiyacınız olacak şeyler 1diş hekimi ziyaret


. Diş hekiminiz diş için özel tepsiler oluşturmak var . O aşağı lokma ağzınızda bir kalıp yerleştirerek yapar . Diş hekimi bir laboratuvaragösterim gönderir ; Sonuç mükemmel dişlerinizi uygun ince ağız tepsiler olduğunu. Buçamaşır suyu , her köşe ve bucak içine alır.
2.

diş hekimi carbamide ile ağartmak için nasıl ayrıntılı talimatlar elde sağlar . Genellikle,üst ve alt ağız tepsiler hem deçamaşır suyu ince bir çizgi koydu . Dişlerinizin üzerine onları kaydırın. Kullanımsüresi günde iki 30 dakikalık seans günde iki saat arasında değişebilir . Bir kural olarak , daha az zaman ile başlar ve duyarlılığını ölçmek gibi daha eklemek .
3

giydikten sonratepsileri çıkarın. Ilık su ile iyice durulayın onlara temiz ve onları kurutun . Ilık su ile ağzınızı çalkalayın ve tamamendişağartıcı çıkarın .
4

iki hafta için iki günkarbamidtepsileri giyin . Dişleriniz içintepsileri kullanmak için zamanen iyi uzunluğu konusunda diş hekiminiz tarafından verilentalimatlara uyun .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com