| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | ameliyatlar İşlemleri | Obezite Cerrahisi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bariatrics Kilo Verme Programı nedir

? Milyonlarca insan ağır kilolu olmak, obezite cerrahisi için birçok dönüş onların kilo kaybına yardımcı olmak için . Tıbbi prosedürlerien popüler iki tip gastrik bypass cerrahisi ve lap -band ameliyatı vardır . Her iki gıda alımını azaltmak için , mide boyutunu azaltma içerir. Bu da zamanla, sürekli kilo kaybına yol yardımcı olacaktır . Cerrahi tamamlandığında,obezite kilo kaybı programıhasta için başlar , ve bu destek ve rehberlik sağlamak ve onlarıağırlık çıkarmak yardımcı olacaktır. Önemi

obezite cerrahisi uğrar herhangi bir kişi, bu önemli bir karar olduğunu anlar . Bu sonsuzaameliyatuzun vadede düzgün çalışması için dikkatli talimatları takip etmek zorunda olacak kişi,hayatını değiştirecek . Her yıl , obezite ameliyatlarısayısı artmaya vebaşarı öyküleri BariatricEdge göre , hattaen alaycı eleştirenleri şaşırtacak . Prosedürleri geçmesi bu insanlar, diyet , egzersiz gerekir ve takip için randevu gidin ve birçokgeçiş sürecinde yardım grupları desteklemek için gidin .
Fonksiyon
sonra , bir hafta daha iyi daha birkaç gün sürebilir , kurtarma için zaman tanımak gerekir ,Mayo Clinic diyor . Eve gittiğinizde,doktorunuz size vücudunuzun bir ölçüde daha küçük mide sahipdeğişime adapte olarak tüketebilirsiniz gıdaların ve sıvıların bir listesini verecektir . Ayrıca dahil , egzersiz ve fiziksel aktivite ipuçları ve destek grupları hakkında bilgi vardır . Obezite cerrahisi geçirmiş olanlar genellikle yararlı olduklarıaynı süreçten geçiyor , diğer insanlarla konuşmak için bulabilirsiniz.
Time Frame

zaman çerçevesi kilo kaybı için bir kişinin ağırlığı ne kadar bağlı olarak , değişebilir . BariatricEdge göre , çoğu uzman bir kişi aşırı kilo 50 ila 75 oranında 12 ila 18 ay içinde kaybolmuş olabilir katılıyorum. Ilk birkaç hafta boyunca , bir kişi püresi gıda diyet takip sıkı bir sıvı diyet , olmak , ve sonra nihayet katı gıdalarınreintroduction . Olacak Bütün bu süreç birkaç ay sürebilir ve hasta tarafından değişir yapabilirsiniz . Doktorlar obezite cerrahisi olanlar bir egzersiz programına başlamak ve yavaş yavaşdiyet uygulayarak birlikte , bunu artırmak için , maksimum sonuç için tavsiye . Bu, bir kişinin daha kısa bir zaman diliminde daha fazla kilo yardımcı olacaktır .
Arzubaşarı başarmak için

Uyarı takip etmeye istekli olmalıdır tıp uzmanları sizinle çalışmaktalimatlar vermek . DocShop göre ,obezite kilo kaybı planıözelliklerini izleyerek değil , kendi ameliyatı komplikasyonları olan insanlar var . Çok erken, katı gıdalar yeme sulu vücudunuzun tutmak ve mide yukarı doldurarak değil ameliyat başarısız yol açabilir . Lap- band ya damide zımba acil ameliyat olması için neden zarar verebilir . İlk birkaç ay için , yönergeleri takip ederek kalıcı başarısı için çok önemlidir .
Etkileri bariatrics kilo kaybı programı

Etkileri hemen hissedilmeye başlayacaktır . Bir kişi diyabet , yüksek tansiyon , uyku apnesi ve artrit gibi kilo ile ilişkili hastalıklardan muzdarip olursa , o zamankilo kaybetmiş gibi belirtileri yavaş yavaş geliştirmek göreceksiniz . Birçok kişi sürekli kilo kaybı bir süre sonra , onların sağlık sorunları ortadan bildirmektedir . Obezite cerrahisi başarılı olmaları veipuçları tıp uzmanları tarafından ortaya koymak takipçaba ortaya koymak şartıyla , kilolu bir kişi üzerinde derin bir olumlu etkisi olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com