| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | ameliyatlar İşlemleri | Obezite Cerrahisi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Band Vs Lap . Kol

" . Sleeve " bazen olarak adlandırılan ayarlanabilir mide bandı veya tur grup ve vertikal sleeve gastrektomi gibi kilo kaybı cerrahi çeşitli türleri vardır, cerrahi iki tür avantaj ve dezavantajları var . Lap Band

tur grup cerrahi , cerrahhastanın mide etrafında ayarlanabilir bir bant yerleştirir . Buhasta yiyebilir gıdamiktarını kısıtlar.
Dikey Sleeve gastrektomi

dikey sleeve gastrektomi olarak,cerrah geride bırakarak ,midenin yaklaşık yüzde 85'ini kaldırır dar bir " kol . " Buhasta yiyebilir gıda miktarını kısıtlar . Cerrah açlık taklithormonu ghrelin , böyleceiştahı azaltarak üretenmidekısmını kaldırır .
Beklenen Zayıflama

Hastalar bekleyebilirsiniz tur grup ile aşırı vücut ağırlığının yaklaşık yüzde 55 kaybetmek . Hastalarkol ile onların aşırı kilo 70 ila 80 oranında kaybetmek bekleyebilirsiniz . Onlayn kaymasını ,mide erozyonu dahiltur grup ile ilişkili

Riskler bant , enfeksiyon , mekanik ( örneğin bir sızıntı gibi ,bant söndürülmesi için neden)bandın yetmezliği ve ağırlığıistenilen miktarda kaybetmek başarısızlık . Kol ile ilişkili riskler birelyaf hattında kaçak , postoperatif bulantı ve kazanmak ağırlığını içermektedir.
Ödeme Sorunları

2010 yılında Obezite Cerrahisi içinTüketici Rehberi göre , tur grup cerrahiişlem yapılır yere bağlı olarak, $ 12.000 $ 25.000 maliyeti. Çoğu sigorta şirketleritur grup kapsar . Kol da fazla 10.000 $ maliyeti ancak halen deneysel olarak kabul edilir çünkü birçok sigorta şirketleri kapsayacak yok .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com