| | Sağlığı ve Hastalıkları | ameliyatlar İşlemleri | Obezite Cerrahisi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Mide Bandı Diyet

2014/7/9
mide bandı ameliyatıkararı yaşam tarzı değişiklikleri işlemek için hasta gerektiren önemli bir yaşam karardır . Bir mide bandı , bir kişi bir anda tüketebilir gıdamiktarını sınırlar nedeniyle hastalar büyük diyet değişiklikleri yapmanız gerekir . Ameliyattan hemen sonra

Hastalar yaklaşık 800 to1100 kalori ve protein 40 ila 60 gram her gün oluşan bir diyet takip etmek gerekmektedir . Bu süre boyunca , hastalar , kesinlikle bu diyet takip bol su içmek vevücudun ihtiyacıbeslenme alır sağlamak için kalsiyum , demir ve çinko gibi günlük multivitamin ve mineral takviyeleri almak gerekir .
Uzun Dönem Diyet

uzun vadede , hastalar yüksek protein , düşük yağlı diyet korumak gerekir . Günde 5-6 küçük öğün tüketmek ve bu gıdalar mide bandı cerrahi geçirecek düzgün sonra sindirilir olamaz gibi , tamamen uzak yüksek yağlı gıdalardan uzak kalmak hastalar için iyi bir fikirdir su en az 64 gram bir gün içmeye devam etmelidir vevücutta uygun beslenme düzeylerini korumak için multivitaminler ve mineraller almaya .
Foods Gastrik bant ameliyatı ölçüdemideboyutunu küçültür

kaçının . Çünkü boyutundaazalma hastalarıncerrahi sonrası3-6 ay içinde kaçınmalıdır gıdalar vardır . Bu besinler ve içecekler sert , kuru et, meyve ve sebze derileri , rendelenmiş hindistan cevizi, mısır gibi lifli sebze , kızarmış ya da yüksek yağlı gıdalar , soda, tam yağlı süt ve taze ekmek bulunur .
Ekleme Egzersiz

özel bir diyet sürdürmek yanı sıra , hastaların kardiyovasküler egzersiz en az 30 dakika haftada en az üç kez oluşan bir egzersiz rutin benimsemelidir . Egzersiz hastalar fiziksel uygunluk artırmak ve kan pıhtıları ve diğer sağlık sonrası mide bandı ameliyatı riskleri önlemek yardımcı olabilir. Mide bandı ameliyatı tercih
Özel Hususlar

Hastalar vücutlarının değişiklikleri bir sürü geçmesi . Bu hastalarda en az dört ay ameliyattan önce sonrası mide bandı ameliyatı diyete başlamak en iyisidir. Bu hastalar zaman diyetlerine ayarlamak yerineişlem sonrasıdeğişikliklerle vücutlarını şok onların yeni beslenme alışkanlıkları alışmak sağlayacaktır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com