| | Sağlığı ve Hastalıkları | ameliyatlar İşlemleri | Obezite Cerrahisi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Medi - Cal Gastrik Bypass için ödeme Nasıl Gidilir

2013/8/21
Gastrik bypass cerrahisi çok kilolu insanların sağlıklı , müreffeh bir hayat yaşamak için izin veren bir hayat kurtarıcı bir işlemdir. Gastrik bypass cerrahisi mide daha küçük yapılır ve bağırsak büyük bir kısmı doğrudan midebağırsak bir kısmını bağlayarak baypas edildiği bir işlemdir. Medi - Cal kendi kapsama gastrik bypass cerrahisi dışlamaz rağmen , ( $ 20,000 $ 50,000 arasında değişen )ameliyatmasrafları Medi - Calcerrahi kapsamalıdır neden sağlam bir dava yapılmalıdır gerektirir . Talimatlar Medi - Cal
1

bir bariatrik cerraha sevk için birincil bakım doktorunuza danışın Gastrik Bypass için ödeme Nasıl Gidilir
. Medi - Calameliyat için bir ön provizyon almak içindoktorunuza danışın . Bazı durumlarda , onay verilir ve Medi - Cal fazla uzatmadanameliyat için ödeyecek .
2

Medi - Cal vermez eğerön - tıbbi gereklilik mektubu yazmak için doktorunuza danışın ameliyat için yetkilendirme . Doktorunuz mevcut ağırlığı , kilolu vemektup nedeniyle obezite muzdarip tüm tıbbi durumlar olmuştur süreyi kapsar emin olun . Hastalar gastrik bypass cerrahisi için hak etmek için daha büyük 40 bir BMI ( Body Mass Index ) sahip olarak tanımlanan, morbid obez olması gerekmektedir . Bir hastanınBMI , hastanın ağırlığına , hastanın yükseklikte bir oranı ile belirlenir. Hastalar ve doktorlar (bağlantı içinKaynaklar bölümüne bakınız) bir hesap makinesi kullanarak BMI tespit edebiliyoruz .
3

kilo denedim tüm zayıflama programları ile ilgili bilgi toplayın vegeçmişte başarısız oldu . Tüm ticari kilo kaybı programları resmi belgeleri ve tıbbi gözetim programları içerir . Bu boşunageçmişte kilo vermek ve , aslında , bir gastrik bypass prosedürü geçmesi gerekiyor denedim Medi - Cal göstermek için gerekli bilgilerdir .
4

posta adresiniz gerekliliği doktor mektubu ve önceki kilo kaybı ile ilgili bilgileriniz Medi - Cal çalışır . Paket Medi - Calbilgi alır doğrulamak için bir izleme numarası ve teslimat onayı ile gönderilecek emin olun .
5

Medi - Cal tarafından başlatılan tüm yazışmalar hemen yanıtla. Tüm inkar Temyiz . Yazışma ile durumu ilgili tüm yeni , ilgili , bilgileri içerir. Eğer başka bir tıbbi durumu geliştirdik veya mevcut tıbbi durum nedeniyle obezite daha da kötüleşti Örneğin , doktorunuz bu bilgileri eklemeyi ihmal .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com