| | Sağlığı ve Hastalıkları | ameliyatlar İşlemleri | Obezite Cerrahisi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Duodenal Switch Kurtarma

2016/7/31
duodenal switch ilebiliopancreatic saptırma olaraktıp camiasında bilinenduodenal switch prosedürü ,küçük bağırsakların çoğununmide ve bir bypass kısmınınkaldırılmasını içeren bir kilo kaybı cerrahidir. Bu prosedür, kilo kaybı için bir araç olarak bir kısıtlama ve gıda alımının malabsorpsiyon neden olur. 2011 yılı itibariyle ,Amerika Birleşik Devletleri'nde her yıl yapılan yaklaşık 20.000 duodenal switch ameliyatları vardı . Cerrahi ders kitabına göre , " Cerrahi Schwartz'ın ' İlkeleri , " 18 ay sonrası cerrahi de ,ortalama aşırı kilo kaybı yüzde 70 olarak gerçekleşmiştir . Duodenal switch etkili bir kilo kaybı cerrahi, ancak iyileşme süresi ve ders bireyler arasında değişir . Talimatlar 1 ameliyattan sonra üç ila dört hafta boyunca iyileşme olmasını bekliyoruz


. Bu kez kişiden kişiye değişir .
2

ameliyattan hemen sonra sadece sıvıları alarak başlayın . Size tahammül gibi yavaş yavaş püre gıdalar yeme ve sonra katı gıdalara başlarsınız.
3

belli gıdalara istenmeyen yan etkilerini yaşamaya bekliyoruz. Bu kişiden kişiye değişir , ama genellikle yağlı gıdalar ishal ve karbonhidrat açısından zengin yiyecekler gaz ve şişkinlik neden neden .
4

hayatınıngeri kalanı için besin takviyeleri almak için bekliyoruz . Duodenal switch ameliyatı geçirmiş hastalarda, A vitamini , D vitamini ve kalsiyum , ayrıca hekim tarafından tavsiye edilen herhangi bir diğer takviyeleri almak zorunda yaygındır .
5

içinde ağırlığının çoğunu kaybetmek için bekleyin ilk 12 ay ile 18 ayduodenal switch prosedürü sonra .
6

diyet ve egzersiz ile kilo yönetmek için devam edin.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com