| | Sağlığı ve Hastalıkları | ameliyatlar İşlemleri | Obezite Cerrahisi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Dispatcher ekipleri alıcı ve güvenilir bilgi elde etmek , ekipmanları ve araç izleme , sürekli gerekli tıbbi malzeme sağlanması ve önemli bilgilerin kaydedilmesi için sorumlu

2015/4/21
Kaza sırasında memurları için kontrol listesi . Böyle itfaiye , taksi sağlayıcıları , kamyon şirketleri , tren istasyonları , kamu hizmeti şirketleri ve polis gibi kuruluşların bir dizi bilgi röle ve kaza sırasında görevlerini koordine etmeksevkiyatçılar kullanın . Bu bir kaza sırasında bir kontrol listesi için bir memuru önemlidir . 9-1-1

acil çağrı niteliği belirleyin Aramalar . Arayanınkaza ve bununtam yerini edinin . Kurbanlar yaralı olup olmadığını sormak ve eğer öyleyse ,numara almak veyaralanmalar acil tıbbi malzeme ve .
Polis Aramalarolayı işlemek için gerekli acil tıbbi personelin yaygınlığını belirlemek için ne kadar ciddi sorgulamak

kazazamanındabilgi edinin veolay hala devam olup olmadığını unutmayın. Ilgili herhangi bir silah olsaydı sormak , ve eğer öyleyse ,aynı hakkındagerekli bilgileri alabilirsiniz . Bir araç söz konusu ise, model ve sicil numarası almak . Arayankazaya neden olanlar hakkında bazı bilgiler var durumlarda ,şüphelinin bir açıklama isteyin ve mümkün olduğu kadar çok bilgi almaya çalışın . Yarışbilgi isteyin , cinsiyet , yaş, boy , yapı , saç rengi , saç uzunluğu , saç stili , göz rengi , görünür deformiteler ve bu dövmeler ve giyim gibi diğer tanımlayıcı işaretleri . Arayanların iletişim bilgileri not alın vearayan kullanıyor .
Yangınkonumu not edin


Aramalaristasyon içintemas olsun kaza . Bu tür kurtarma , yangın veya tehlikeli madde sızıntıları gibiolayındoğası hakkında bilgi edinin. O duman veya alevleri görerek olup olmadığınıarayan sormak . Yaralanan birisi olup olmadığını sormak ve eğer öyleyse ,yaralanmalar ne kadar ciddi hakkında bilgi edinin.
Ambulans

kazatam yerini elde
çağırır. Bu sonbahar, kalp krizi , motorlu araç kazası , uçak kazası , tren kazası ya da başka bir iseolayınniteliğine isteyiniz . Kişi soru veya nefes duyarlı , bilinçli olup olmadığını belirleyin . Kurban bir tıbbi uyarı bilezik giyen ve eğer evet , ne diyor sormak olup olmadığınıarayan sormak . Son olarak ,hastasayısına ve yaşına hakkında bilgi edinin.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com