| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | alternatif Tıp | Otlar Alternatif Tıp |

Sağlığı ve Hastalıkları

Zeytin Yaprağı Özü & Karaciğer Sorunları

vücudun önemli fonksiyonları geldiğinde Sizin karaciğer son derece etkili bir organdır . Tükettiğimizgıdalar iyi ve kötü gıdalar tümkaraciğer süzülür . Karaciğer aynı zamanda hormonları düzenler ve toksinleri ortadan kaldırır . Bazen , bizim diyetler veya bağımlılıklara dayalı ,karaciğer sorunları yaşayabilirsiniz . Zeytin yaprağı ekstresikaraciğer ile herhangi bir sorunları hafifletmek birçok konularda yardımcı olduğu bilinmektedir .

Zeytin yaprağı özü pek çok fayda ve fonksiyonlara sahip tümyaprağı özü nedir . Bu virüsler, retrovirüsler , bakteri , hem de mantar ve maya enfeksiyonları üzerinde şaşırtıcı bir etkiye sahiptir. Ayrıca, yüksek kan basıncı ve kalp hastalığı ile yardımcı olur. Zeytin yaprağı ekstresi de kronik yorgunluk sendromu , glandüler ateş yardımcı olduğu bilinmektedir ve de onun güçlü detoks özellikleri ile tanınır .
Detoksifikasyon vekaraciğer

Zeytin yaprağı özü birçok karaciğer sorunları halledebiliriz . Zeytin yaprağıkaraciğer büyük bir detoks . Nitekim olarak değil sadece zeytin yaprağı aynı zamandaböbrek, bağırsak vecilt gibi detoksifiyekaraciğer detoks yapar . Karaciğer detoks zaman bazı yan etkiler görülebilir. Bu yorgunluk , kas ağrıları , baş ağrısı , ishal ve grip benzeri semptomlar bulunabilir . Buzeytin yaprağı ekstresi düzgün çalışıyor demektir ve bu belirtiler , tercihen daha fazla su içerek sıvı alımınızı artırarak azaltılabilir .
Kalıplar ve mayalar

küfler ve mayalar bu ihtiyacı besinlerinvücut mahrum çünkükaraciğeri etkileyen vücudunuzda zaman. Kalıp mikotoksinler adlandırılan toksinler yaratmaktadır mikroorganizmalar oluşturur . Bu mikotoksinler hormonları oluşturmak ve vücudunuzdaki toksinleri ortadan kaldırmak içinkaraciğer yeteneğini etkileyebilir . Zeytin yaprağı kullanıldığı zamankaraciğer sürekli hormonları yapmak ve etkili bir şekilde vücuttan atık ortadan kaldırmak için izin , toksinleri temizler .
Karaciğer kanseri

Zeytin yaprağı ekstresi de olmuştur karaciğer kanserine karşı önleyici tedbir ve mücadele için bir çare olduğu bilinmektedir . .
Doğru Zeytin Yaprağı Özü Seçimi HokkaidoSağlık Bilimleri Üniversitesi'nde okudu laboratuvar hayvanlarında karaciğer kanserigelişimine karşı korumuştur oleanolik asit denilenZeytin yaprağından türetilmiş bir bileşik vardır

Zeytin yaprağı özü bir tentür , kapsül , ve hatta bir çay olarak kullanılabilir. ÜrünZeytin yaprağından fazla yüzde 10 Oleurpein zeytin yaprağı ekstresi ve mikro besin olduğundan emin olun . Bazı insanlar kuru ot dolukapsüller, tercih ederim. Alternatif destek bu tür geçiyor zaman zaman sağlık uygulayıcısıyardım isteyin.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com