| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | alternatif Tıp | kulak Mum |

Sağlığı ve Hastalıkları

Kulak Mum Teknikleri

da adlandırılan kulak Coning , kulak ışıklı denetim uygulayıcıları mum , toksinler ve diğer birikiminikulaklarını temizler iddia alternatif sağlık uygulamadır . Kulak çınlaması için bir tamamlayıcı tedavi olarak , kulak kiri veya sinüs problemleri büyük birikimleri, birçok ki kulak candlingkulak ve sinüslerin koşulları tedavi için güvenli, rahat ve etkili bir yol olduğuna inanıyorum. Birçok kişi tarafından övdü rağmen ,uygulama etkisiz ama güvenli değil sadece inanmak , sağlık profesyonelleri ve diğer bir dizi vardır . Zaman kulak candling dikkatli olun veprosedüre girmeden önce doktorunuza danışın emin olun . Malzemeler

kulak mum için doğru , sizin içinyordamı gerçekleştirmek için birine ihtiyacınız olacak . Kulak candling gerçekleştirenkişiprosedürü ile deneyimli ve kulak sağlığı bazı altyapıya sahip olmalıdır. Kulak mumlar 5 ila 10 inç uzunluğa sahip borulardır. Tüpler , bir boru şeklinde sarılmış ve daha sonra, parafin ya da balmumu gibi bir balmumu batırılmış olan kumaş imal edilmiştir. Earcandles.net balmumu yapılmış ve isteğe bağlı olarak uçucu yağlar batırılmış kulak mum satmaktadır. Alternatif sağlık uygulayıcısı Lynn Hancher birweb sitesi balmumu , keten , bal ve bitkisel yağların çeşitli yapılmış kulak mum sunmaktadır . Tek bir kulak başına mum , bir kağıt tabak ilebir mum yakmak için bir şey ya da gerekir


folyo pasta tava ve yatmak için rahat bir yer . Tüm prosedür fazla 20 dakika sürer , ancak ,ışıklı denetim bir masaj ya da rahatlama sadece bir süre ile artar ise , daha uzun sürebilir .
Prosedür

İlk ,ışıklı denetim kulak sınav olsun alankişi var . Bu aşırı gelebilir , ama onun kulakları sağlıklı vekulak candling esnasında ilave zarar verebilecek hiçbir anormallik ya da diğer koşullar olduğunu emin olmak istiyorum . Eğerişlemi yapan kişi iseniz , önce yakındaki malzemelerinizi toplanmış olması gerekir .

Başlamadan önce ,pasta tava veya kağıt tabağınmerkezinde bir kuruş büyüklüğünde delik karıştırmak ve içinekulak mum sopa delik. Buprosedürü alankişinin üzerine düşmesini kül önleyecektir . Ardından ,kişi başını hafifçe küçük bir yastık veya minder üzerinde yükselmiş ile onun yanında yatmak var. Sen sakinleştirici müzik çalarak ve bir omuz ve boyun mesaj vererekprosedürü tümdaha rahat yapabilirsiniz .Kişi rahat sonra, hafifçedış kulak kanalı içinemum eklemek istediğiniz

. Kıpırdamak veyafiili kanal içine bir şey sokmayın. Çoğu kulak mummumdış kulak içine rahatça oturmak için izintüpünucunda bir konik ile tasarlanmıştır . Bir kere , setmumdiğer ucunu ışık vekulak mumuzunluğunun yaklaşık dörtte üçü yakmak için izin verir. İşlem sırasında sıkıca yerindemum tutmak isteyebilirsiniz . Lynn Hancher candling uygulayıcılarişlem sırasındakişinin tarafında kalır vemumlar bırakmamak kulağını göstermektedir .

Ayrıca ses , o hafif bir çatırtı duyabilirsinizprosedürü alan tıslama ya da patlamakişiyi ikna etmelidir , ancak bu tamamen normal olduğunu . Prosedürü alankişi bileufak bir ağrı şikayet durumundacandling sırasında herhangi bir noktada , hemencandling performans durdurmak gerekir .
Uyarılar

kulak candling uygulayıcılarıtedavikulakları balmumu giderilmesinde etkili olduğuna inanıyorum rağmen ,makale " kulak Işıklı denetim : Çatışan Bilgi , Confused Tüketiciler " Heather Shenk , Au.D ve Jess Dancer , Ed.D raporlarına göre bu kontrollü olarak " ışıklı denetim " prosedürü insan kulak kiri bir test tüpüne yapıldı deney hangi ,tüpten hiçbir kulak kiri vardı ne de herhangi birmumun içine " piç" oldu .

Linda Dahlström yazısında , " Yangın delik kulak candling hakkındagerçeği - çalışır mı ? " Akut kulak sorunu tedavi etmek için candling kulak alma Dahlström deneyimlerini anlatıyor . Dahlström göre , Interactive TıpScripps Merkezi'nden Dr David Leopold ile görüştükten sonra, oprosedür kendisi yerine sağlık kulak hasarını arttırdığı bildirilmiştir . Kulak kirinin ( ayrıca kulak kiri denir ) aslındakulak toksinler , bakteri vekulak içine Köşkü diğer enkazkulak kanalını kurtulmak için oluşturduğu yararlı bir salgı olduğunu.

Bir kulak performans veya alma düşünüyorsanız candling tedavi , senprosedürünriskler ve tehlikelerin tamamen farkında olduğundan emin olun .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]