| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | alternatif Tıp | Iridology |

Sağlığı ve Hastalıkları

Alternatif tıp , iridologygözüniris ,iris , özellikle onun lekeler ve renk ve kendi özel konumlarını inceleyerek sağlığını teşhisuygulamadır

Nasıl Iridology Kamera kullanın . Iridology göre,gözleri iris hücre değişiklikleri vücudun diğer organ ve parçalar ile ilgili sorunlar göstergesi olduğu vücuda bağlı bir çok sinir uçları vardır. Iridology yerine ( siroz gibi ) belirli hastalıklar az ( zayıflayan karaciğer gibi )vücudun savunmasız organları teşhis içindir . Kendiniz için görebilirsiniz bir iridology kamera kullanmayı öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin . Sen Iridology kamera
Iridology grafik
Internet erişimi
Iridoscope
Bilgisayar ihtiyaç vardır Daha Talimatları Sağlık
teşhis için bir Iridoscope ve Iridology Kamera kullanın Buradasınız göster

1 sertifikalı iridology hekime konuşun

. Iridologyuygulama ve kullanılabileceği amaçlar hakkında değildir .
2

Araştırma profesyonel iridology donanımı , iridoscopes , iridology kameralar ve iridology grafikler dahil . Iyi fiyata , özel ihtiyaçlarınız içindoğru ekipman bulmak için çevresinde alışveriş . Profesyonel iridology ekipmanlar çok pahalı olabilir .
3

16 mm veya 35 mm iridology kamera almaya karar verin . Eğer bir dijital fotoğraf makinesi satın ediyorsanız , istediğiniz pikselsayısına karar . Bir 35 mm fotoğraf makinesi , bir 16 mm kamera daha büyük bir görüntüyü verecektir . Ancak, oldukçaresmin kapsamı ve ne kadarçevredeki fotoğraflandı belirleyenfilmin boyutu, dahaobjektif türü ve boyutu olduğunu unutmayın .
4

büyütmek için iridoscope kullanın muayene için iris . Bir ev yapımı iridoscope bir el feneri ve güçlü bir büyüteç kullanılarak yapılabilir . Ayrıca profesyonel sınıf iridoscope satın alabilirsiniz .
5.irisiridology kamera odaklanın veresim çekmek

. Iris yanı sıraçevredeki yeterince yandığından emin olun .
6

bir iridology grafiği ile almakresmi inceleyin . Vücudun belirli bölgelerinin yanı sıra özel renklerin ve sağlık sorunlarını gösterebilir işaretlerin türlerine karşılık geleniris belirli alanlar için arayın.
7. iridology hakkında daha fazla bilgi için

ve sertifikalı olma iridology uygulayıcı ," Uluslararası Iridology Uygulayıcıları Derneği " Web sitesi ( aşağıda Kaynakları bakınız ) gidin .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com