| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | alternatif Tıp | Iridology |

Sağlığı ve Hastalıkları

Iridology Kameralar hakkında

Iridology makineleri tıp alternatif biçimde kullanılan modern bir tanı aracıdır. Kameralar iridology yoluyla bir kişiningenel sağlığı hakkında fikir sunmak inanılan bir kişinin iris , yüksek çözünürlüklü bir görüntü elde etmek için kullanılır . Sıradan kameralardan benzer işlev Iridology kameralar , aynı zamanda iris taramaları yoluylagüvenlik sektöründe kullanımları vardır . Fonksiyon

Iridology kameralar insan gözününrenkli kısmı olan bir kişinin iris bir yüksek çözünürlüklü görüntü almak için kullanılır . Iridology kameralar bir kişiningenel sağlık hakkında ipuçları ve uyarı işaretleri tutuninancı ileiris bölümlerini inceler iridologyalternatif tıp tekniği , onları son derece kullanışlı hale Sıradan kameralardan çok daha yüksek çözünürlükte görüntüler yakalayabilir . Iridology kameralar aynı zamanda bir kişininkimliğini belirlemek için parmak izi yerine bir kişinin irisgörüntüyü kullanmak iris taramaları gerçekleştirmek için kullanılabilir . Iridology kameralar ve iris taramaları kayıp çocukların bulunmasında önemli bir rol oynamaktadır . Çok normal kameralar gibi
Türleri

, iridology kameralar film ve dijital çeşitleri mevcuttur . Film iridology kameralar genellikle 16 mm ve 35 mm versiyonları satılmaktadır . Çünkü kameralarbu tür yüksek çözünürlüklü doğası, aa ve kullandıkları filmin türü dışında 35 mm kameralar between16 çok az fark vardır. Benzer özelliklere sahip kameralar , özellikle lens boyutu ve çözünürlük yetenekleri ne olursa olsun filmin boyutu karşılaştırılabilir fotoğraflar üretmek .
, Tüm iridology kameralar olursa olsuntürü

Özellikleri benzer özellikler. Bu tür kameralar genellikle çünkü iris fotoğrafları alındıklarıyakın mesafeden yanıp yok ve flashgöze önemli hasara neden olabilir . Iridology kameralar daiyi görüntü sağlamak için farklı büyütme seviyelerinde birden lensler var . Onlar da çekilmeden öncefotoğrafçıiristam resmi görmek için izin standart kameralar daha büyük bir vizör var .
Faydaları

Dijital iridology kameralar olabilir baskı için beklemek zorunda kalmadan görüntülerin anında görüntülenmesini sağlayan , bilgisayarlara bağlı . Bu aynı zamanda iris resimleri görüntüleri veritabanlarını korumak için indirilen filmi negatives.Once tutmanınuğraşmadan yukarı ve görüntülerin korunması destek sağlayarak , bilgisayarın sürücüsüne saklanabilir sağlar , kolluk kayıp çocukları bulmak için kullanabilirsiniz .


Potansiyel

iridology kameralarınkullanımı, polis departmanları ve çocuk koruma kurumları çocuklar üzerindeki iris taramaları gerçekleştirmek için bunları kullanmak gibi daha yaygın olmapotansiyeline sahiptir . Iris taramalarıgörüntüleritıbbi toplumda yer için altered.As olamaz yana , iridology kameralar iridologyuygulama bir pseudoscience kabul edilir çünkü yaygın kullanımı var ve yok , bir çocuğunkimliğini belirlemede parmak izi daha popüler hale geliyor böylecekameralar geçerli bir tanı aracı olarak kabul edilmez .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com