| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | alternatif Tıp | Çin Tıbbı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Angina Pektoris için Çince Otlar

Göğüs anjinikalp ulaşan yeterli oksijen eksikliğinden kaynaklanan göğüs ağrısıdır . Bu stres veya fiziksel aktivite ile getirilebilir . Angina pektoristanısı ile bazıları da onlar yerine ağrı daha bazı rahatsızlık hissederseniz devlet. Angina pektoris ile muzdarip olanlar yardımcı olabilecek birçok Çinli otlar vardır . Dong Quai

Dong Quai veya Çin melekotu öncelikle kadınlar için kullanılır ve genellikle dişi ginseng denir . Kanıt Dong Quai angina pektoris muzdarip olanlar için çalışır tespit ediliyor .
Şeftali Çekirdeği

Şeftali çekirdeği senkalbe kan akışını teşvik ederek yardımcı olur angina pektoris geçiriyormuş . Şeftali çekirdeği kendi başına veya diğer Çince otlar bir kombinasyonu ile çalışabilirsiniz .
Salvia

Salvia kalp ve karaciğer sağlığı için kanıtlanmıştır . Şeftali çekirdeği gibi , salviakalbe kan akışını teşvik yardımcı olur. Salvia ayrıca angina pektoris atakları önlemeye yardımcı olur .
Meyan

Meyan çok farklı kullanımları ile popüler bir Çin bitkidirkan , detoksifiye çalışır . Meyan angina pektoris neden olabilir ağrıbaşlangıcı ile yardımcı olur. Meyan diğer Çinli otlar ile birlikte kullanılabilir . Uçan Sincap
Dışkı
onu gerektiği gibi
uçan sincap

Dışkı oksijenkalp ulaşmasını sağlamak için kullanılır için .
Cassia

Cassia ağrı yönetimi ile hafif anjina pektoris sahip olanlara yardım etmek ve sigara olanlar Cassia diğer Çince ile birlikte kullanılan yardımcı olmak için kullanılır otlar.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com