| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | alternatif Tıp | alternatif Çözümler |

Sağlığı ve Hastalıkları

Beyaz Çiçek Balsam

Beyaz Çiçek melisa bazen White Flower sıvı veya Beyaz Çiçek liniment denir. Aslında, ürünün tam adıürün etiketine göre , beyaz çiçek Analjezik merhemdir. Kelime " melisa " birçok insan için kalın , mumsu karışımı çağrıştırır ederken , Beyaz Çiçek bu küçük ağrıları yatıştırmak içindir ki gerçek bir merhem olduğunu . Arkadaşları onu ikna ettikten sonra Geçmişi Geleneksel TıpEnstitüsü tarafından yayınlanan bilgilere göre


, Beyaz Çiçek melisa 1927 yılında , Gan Geog Müh tarafından Singapur'da geliştirilmiştir . Müh Beyaz Çiçek kremi içinmarka tescilli olduğunu o özel kullanım için geliştirilmiş olan çare ticari değere sahip olacaktır . Müh lokal onun ürün terfi ve çok başarı sonrasında , büyük pazarlara girdi ve sonundadünya çapında bilinen bir ürün yarattı .
Faydaları

Beyaz Çiçek melisa dedi kas ve baş ağrısı , sırt ağrısı , burkulmalar , çürükler , artrit ve burkulma gibi eklem ağrıları , rahatlatmak için . Beyaz Çiçek kremi kullanılanuçucu yağlar topikal " analjezikler , " ya da ağrı kesiciler olduğu düşünülmektedir .
Malzemeler

Birkaç farklı yağlar formüle etmek için kullanılır Beyaz Çiçek balsam . Keklik üzümü yağıana bileşeni , amamelisa da nane , mentol , okaliptüs , kafur ve lavanta yağları içerir . Maddeler Avustralya, Çin ve Fransa'dan ithal edilmektedir .
Uygulama

Beyaz Çiçek melisaetkilenen alanaürünün küçük bir miktar masaj yaparak topikal olarak uygulanır. Burun altıkremi küçük bir miktar dabbing veyaelinde onu teneffüs sinüs tıkanıklığı ve basıncı rahatlatmak olabilir . Melisa günde üç kereye kadar kullanılabilmektedir .
İlginç

ürün yin - yang olarak formüle olduğu Beyaz Çiçek analjezik melisa raporununyapımcıları denge . Çin şifa geleneğinde , Washington State Üniversitesi tarafından yayınlanan bilgilere göre, " yin ve yang , birevrende bulurzıt ilkelerin tümünü temsil " . Uyum içinde bu güçleri kullanarak dengeyi temsil eder ve iyileşmesi için bir fırsat oluşturur .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com