| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | alternatif Tıp | akupunktur |

Sağlığı ve Hastalıkları

Ne Accupunture Faydaları Nelerdir

? Akupunktur , modern Amerika vedünyanın diğer bölgelerinde popüler hale gelmiştir eski bir Çin uygulamadır . Bir kişinin vücudunda stratejik noktaları içine çok ince iğneler takarak , bu alternatif tıp bir kişinin sağlığı ve refahı artırmak için bir yol olarak teşvik edilmektedir . Mayo Clinic araştırmacıları tam akupunktur ağrı bir kişinin tepkisini nasıl etkilediğini ya da neden anlamıyorum uyarıyor rağmen , az yan etkileri vardır . Aslında, bazı doktorlar daha geleneksel yöntemlerle başarı yaşandığı olmayan hastalarda akupunktur tavsiye başladı . Ağrı Kesici

belirli koşullar ile , akupunktur hem tarafından yapılan çalışmalara göre , ağrı veya ilgili belirtileri kontrol etmek için ilaç almak için bir kişinin ihtiyacını azaltmak veya ortadan kaldırmak için etkili bir tedavi olduğu kanıtlanmıştır New Jersey ve HeidelbergÜniversitesi , Almanya'nın Tıp ve Diş Hekimliği Üniversitesi. Akupunktur Masaj Koleji hatta diş ağrısı akupunktur ile tedavi edilebilir kendi web sitesine ziyaretçi söyler . Akupunktur ile etkili bir şekilde tedavi edilmiştir ağrılı koşulları fibromiyalji , baş ağrısı , migren , adet ağrısı ve artrit sayılabilir.
Bulantı ve Kusma Rölyef

Araştırma akupunktur bilinmektedir olduğunu gösterir Tamamlayıcı ve Alternatif TıpUlusal Merkezi göre , kemoterapi ve ameliyat sonrası bulantı ve kusmayı azaltmak için. Birçok cerrahi sonrası hastalarda akupunktur tedavisi ameliyattan sonra enerji seviyesini artırarak etkili olduğunu bildirdi .
Geliştirilmiş Bağışıklık

Akupunktur da güçlendirmek inanılmaktadır bağışıklık sistemi ve yardım hastalar enfeksiyon , soğuk algınlığı ve grip dayanabilir . Tedavi olanların yanı sıra yaralanmalar daha hızlı bir iyileşme bildirilmiştir.
Stres Giderici

Geleneksel Çin teori enerji veya yaşam yeniden dengelemekakışı için bir yol olarak akupunktur açıklar bir kişinin vücudunda kuvvet . Birçok hasta bu nedenle akupunktur aldıktan sonra stres ve anksiyete bir azalma bildirmişlerdir . Akupunktur Masaj Koleji fobiler ve obsesif bozukluklar da akupunktur ile tedavi edilebilir olduğunu öğretir .
Diğer Faydaları

Akupunktur astım gibi solunum bozuklukları tedavi etmek için bir yol olarak yükseltilir veya bronşit , inme aşağıdaki gibi katarakt ve konjunktivit ve nörolojik bozukluklar gibi göz koşullar.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com