| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Aile Sağlığı | genç Sağlık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Dudak Yüzük Sorunları

dudak piercing zararsız görünse de , onlar çünküağzına yakınlıkları ve enfeksiyon için yüksek risk tehlikeli olabilir . Eğer bir dudak piercing alırsanız, bu neden olabilirsorunları bilmek önemlidir , bu yüzden işlem sırasında ve sonrasında akıllıca seçimler yapabilirsiniz . Uzaklaşıyorsun Dişeti

Dudak piercing dişeti çekilmesi ile ilişkilendirilmiştir ,sinir vedişin duyarlı parçayı maruz bırakabilir diş etlerine uzaklaşıyorsun içinterim . Ohio State Üniversitesi tarafından yapılan çalışmalar dudak piercing ile insanlar piercing olmadan birisi olarak diş eti çekilmesi iki kezmiktarını karşılaşabilirsiniz göstermiştir .
Dişeti Hastalıkları

sakız uzaklaşıyor
zaman , o acı ve temizlemek için daha zor hale geri büyümek olmaz . Bu dişeti hastalığınınşansını arttırır .
Ludwig en Anjin

Dudak piercing herhangi sonraağıztabanını etkileyenbakteriyel enfeksiyon Ludwig'in anjin , neden olabilir böyle bir diş enfeksiyon, ağız yaralanma veya dudak delici olarak travma türü. Delici hava yolu tıkanması ve kısıtlı yutma yol ,kan dolaşımına ve hızla şişmeyeağıztabanını neden olabilir enfeksiyon için açık bir kapı olduğunu.
Endokarditi

Dudak piercing bakterileryara ile girmek oluşur endokardit , yol açabilir . Endokardit nedenmikroorganizma ölümle sonuçlanabilir ciddi sağlık sorunları yaratıyor ,kalp kapakçıkları veya endokardı bozar .
Kan Bazlı Hastalık

Dudak piercing için çok büyük bir risk vardır HIV ve hepatit gibi kan yoluyla bulaşan hastalıklar , . Iğneler ve diğer araçları düzgün temizlenmiş değil iseniz, enfekte olma ciddi risk altındadır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com