| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Aile Sağlığı | genç Sağlık |

Sağlığı ve Hastalıkları

En iyi Akne Skar Tedavisi

Akne 20'li yaşların başında gençler ve insanlar arasında yaygın bir rahatsızlıktır. Akne sivilce, whiteheads ve siyah şeklinde gerçekleşir . En yaygın nedeniyağ bezlerinin aşırı yağ üretimi . Akne genellikle yaşla birlikte azaltacaktır , ancak bazı durumlarda derin izler bırakıyor . Orada akne izleri ile başa çıkmak için birçok tedavi vardır, amaen iyi olanları azaltmak veya oluşmadanyara ortadan kaldırmak için bir girişim erken tedaviye başlamak . Onlar

aknebelirtileri şifa veiltihap azaltılması olduğunda ,cilt rengini kaybetmesine ve lezyon veya yara izi geride bırakmak eğilimindedir Happen önce Scars davranın. Bu zamanda, özel bakım ve tıbbi tedavi bu lezyonların meydana kalmaması gerekmektedir . Deri de öylesine bir güneş kremi uygulayarak ,güneşe doğrudan maruz iyi bir fikir olduğunu korunması gerekir .

Bazı ilaçlarderi biçimlenmesürecini yardımcı olmak için kullanılabilir . Tretinoin şekillendirme izleri önler yeniden bu süreci hızlandırmak, bilinmektedir . Beta ve alfa hidroksi asitleri içeren formüller de bu süreçte yardımcı olduğu bilinmektedir .
Punch Tedavi

zaten geliştirdik izleri için tedaviler mevcuttur . En iyi sivilce yara izi tedavisiyara ne kadar derin teşhis ve alınması gerekenadımlar üzerinde bildirecektir bir dermatolog , bir istişare gelecektir .

punch tekniği olarak bilinen bir tedavi derin izleri için kullanılır . Delgi teknikyara kapatıldı dikmek , cerrahi olarak bir biyopsi aletinin kullanılmasını içerir. Sütürler gelenyara izi zamanla solmaya gerekiyordu . BuScar'ınb derinliğini azaltacaktır , ve renk değişikliği şansı da var .
Lazer Tedavisi

Lazer cilt soymatedavisi akne için kullanılan modern bir yöntemdir izleri . Bu teknik, lazerleeski deri kesin kaldırılmasını içerir , bu nedenle bunun yerine deri oluşmaktadır taze bir tabakanın . Tedavisi bazen pembe bir renklenmesi geride bırakır gibi bu tedavi , koyu cilt cilt olan kişiler için tavsiye edilmez . Tenli olanlar arkasında görünür hiçbir iz bırakarak , akne izleri esas silinmesini fark etmeli .
Cerrahi Olmayan Tedavi

akne izleri tedavi etmek istemiyorsanız cerrahi ile , pek çok ticari ürünler hattaderin izleri kaldırmak için söz veriyorum mevcuttur . Bu tür ürünlerin çoğu cilt yenileme otlar ve vitaminler formüllere sahip olduğu bilinmektedir. Ancak, bu ürünler de dikkatle ele alınmalıdır . Bu kendi kendini tedavi öncesi lisanslı bir dermatologgörüşü aramak her zaman en iyisidir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com