| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Aile Sağlığı | genç Sağlık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Miristat & Sons ; Akne

Isopropil mristat birçok kozmetik vakıf kullanılan bir kimyasaldır . Bupürüzsüz uygulama sağlar ve sırf veya makyaj giyerek " hafif " hissediyor . Ancak , minstat kozmetik kullanarak uyarılan akne türü neden olur. Bu sivilce türü içintıbbi terim akne COSMETICA olduğunu. Akne , diğer akne gibi iç faktörlerin neden olmamasına rağmen , genelliklealın, çene ve yanaklarda meydana küçük whiteheads gibiaynı görünüme sahiptir . Blackhead komedon , akne formu ve püstüller de acnegenicity veya uyarılmış akne oluşabilir . Akne Bu tür yara oluşturmaz. Önemi

Çevre Çalışma Grubu göre , " Izopropıl mırıstat izopropil alkol ve miristik asitester olduğu . " Derin nüfuz özellikleri olan bir yağdır. Bu Sıvı Anahtarı denilenpas sökücübirincil madde . Birkaç saat süre ile bir beherde kalan zaman, yağ aslında kenarları aşağıya doğru ve çevre yüzeyleri üzerine , üst üzerinde hareket eder .

parçalar diğer kimyasal maddeler ile benzer özelliklere sahiptir
Benzer Kimyasalları ve kozmetikte kullanılır. Çevre Çalışma Grubuaşağıdaki listeler : " . Palmitat ve izosetil stearat ve PPG miristil propiyonat okti izopropil palmitat , izopropil İzoterm , macun stearat , isostearil neopentonate , miristil miristat , desil oleat , oktil stearat , " Onlar bu kimyasalların hepsi kaçınarak öneririz .
Diğer Kozmetik

Diğer birçok kozmetik ürünler vakıf kenara izopropil miristatı veya benzer kimyasallar içerir . Örnekler kapatıcılar , yüz tozlar, rujlar , eyeshadows , kremler, ve hatta el temizleyicisi içerir. Bu ürünlerin herhangi kullanırken , kozmetik akne birkaç hafta hatta ay boyunca oluşabilir . Ürün durdurulduğunda,akne temizlemek olacaktır .
Test

acnegenicity için test edildiğini belirten bir etiket olabilir Kozmetik , ancak dikkatli hala çünkü teşvik edilmektedir
fazla yağ elde edilmiştir. Yağsız etiketli ürünler ararken Ayrıca , dikkatli kullanın . Teknik yağ değil sık kullanılan sentetik yağ yerine , ancak, " tıkanma "gözeneklerde etkiler benzer var .
Hususlar
doğal bir yağ elde

Sebum edilir
cilt ve cilt için yararlı olduğuna inanılmaktadır . Kozmetik şirketleri Ancak çok daha güçlü sebum fazladır ,doğal yağ çoğaltmak için izopropil miristatı kullanın . Sivilce kapsayacak kozmetik kullanma akneye eğilimli ciltler döngüsünde bir kişi tutar bir " eylem ve reaksiyon" tetikleyebilir . Eğer akne varsa ,Akne Kaynak Merkezi Online , kozmetikkullanımından kaçınarak önerir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com