| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Aile Sağlığı | genç Sağlık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Genç erkek için hızlı bir Six Pack Nasıl Gidilir

Sıkılaştırıcı vekarın kasları tonlama egzersiz ve diyet bazı değişiklikler gerektirecektir'istenen 6 - pack ' bir görünüm yaratmak için . Karın bölgesi , bu kasları kapsayan yağ tabakası vardır ve bu yağ tabakası çıkarıldı kadar açıkça tanımlanmış olmayacaktır. Genç erkek spor ve fiziksel aktiviteler , çeşitli daha yüksek bir vücut metabolizması ve kolay erişim bir avantajı var . Diyet planı
Egzersiz planı Ücretsiz ağırlıklar
Egzersiz topu
<
İhtiyacınız olacakistenen etki quickly.Things oluşturmak için iyi beslenme, aerobik egzersiz ve karın belirli tonlama birleştiren bir plan oluşturun br > göster Daha Talimatları
1

yiyeceklerin türleri halen yemiş olduğunu belirleyin . ABD gençler için meyve, sebze, süt ve et bölümlerinin günlük önerilen miktarlarda izleyen bir diyet oluşturun. Bu meyve 4 ila 5 porsiyon , sebze 3 ila 4 porsiyon yağsız et 3 porsiyon , tahıl 4 porsiyon süt ve ürünlerinin 3 porsiyon içeren bir diyet demektir . Hızlı açmayın veya öğün atlamak . Gıdalar üzerindeki etiketleri okuyun ve düşük yağlı öğeleri seçin . Fast food ve yüksek yağlı atıştırmalıklar eleyin .
2

koşma veya yüzme gibi aerobik egzersiz seçin . Vücuttaki toplam yağ miktarını azaltmak için 30 dakika boyunca bu uygulamada 3-5 haftada katılmak. Bu daha net tanımlanabilir Bu kasabs çevresinde yağtabakasını azaltır .
3

alt , üst ve oblik karın kasları hedef egzersizleri seçin . Egzersizleri Bu tür egzersizi , bacak kaldırma , ya da ayakta egzersizi olabilir . Bu egzersizlerin çeşitli birleştirin ve başlatmak için 10 setleri her egzersizi tekrarlayın . 5 veya on haftalık gruplar halinde tekrarlar ekleyin. Bir örnek daha sonra 10 eğik egzersizi daha sonra 10 düzenli oturup up 10 bacak kaldırma yapmak ve 3 kez tekrarlamak. Ikinci hafta her egzersizin 15 yapmak ve 3 kez tekrarlayın . 6 - pack abs görünür olana kadar 6 hafta boyuncaprogramı devam ya .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com