| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Aile Sağlığı | genç Sağlık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Gençler Benlik Saygısı için Eğlence Outside Aktiviteleri

Ergenlik döneminde , gençler , düşük benlik saygısı ile acı olabilir . Eğlenceli açık etkinliklerde yer alarak , bu başkaları ile iyi ilişkiler inşa becerilerinin geliştirilmesi ve düzenli egzersiz , belirlenen hedeflere ulaşılmasına aracılığıyla benlik saygısı artırmak mümkündür . HealthyAlberta.com göre , özgüven eksikliği , depresyon gibi sorunları , yeme bozuklukları ve psikolojik ve davranışsal sorunların bir dizineden olabilir . Takım Sporları

genç takım arkadaşları ile vekoç ile olumlu ilişkiler kurarak onun benlik saygısı oluşturmak yardımcı olabilecek bir spor takımlarına katılmak . Genç onu da kendine saygısı artırabilir kendi yeteneklerine , daha özgüvenli hale yardımcı olabilir yapar Herhangi bir ilerleme . Gençler okulda ya da yerel spor merkezlerinde spor takımlarına katılma konusunda sorgulayabilirsiniz . Bölgenizde mevcut ne bağlı olarak , spor futbol , beyzbol , basketbol ve kürek içerebilir . Ebeveynlertakım kazandı ya da bir oyundan sonra kayıp olup olmadığı üzerinde duruluyor önlemek ve bunun yerine onun güven inşa etmekgencin övgü ve teşvik çok vermelidir .
Egzersiz ve Hobiler

düzenli egzersiz gençlerde benlik saygısı artırmak için yardımcı olabilir . Düzenli egzersiz ve onun yetenek ve fitness seviyesi ilerleme görerek güvenlerini artırmaya yardımcıbireyi teşvik gibi çalışıyor, bisiklet , yüzme , su sporları , kaya tırmanışı , kayak ya da snowboard gibi , aktif bir hobi olabilir kaplıyor . Egzersiz aynı zamandavücut bırakma gerilimi alt ve anksiyete yardımcı olabilir ve zihinsel gücünü artırabilir .
Başkalarına yardım ederek Diğerleri

Helping , bir genç odaklanmak öğrenebilirsiniz onun dikkatinihalkına kendi kendine algılanan kusurları veya sorunlar hakkında düşünme yerine yardımcı oluyor . Başkalarına yardım etmek, kendisi hakkında iyi hissetmek içinbireyi teşvik etmek ve onun eylemleri o yardımcı oluyorinsanlar tarafından takdir edilmektedir , özellikle o başarmıştır ne düşünecek . Yiyecek , çamaşır arabaları , bahçe veya boyama ev taşımak için sunarak , komşuları , benlik saygısı ve ilişkiler kurmak için iyi bir yoldur . Gençler de onlar sadecesakinleri ile vakit geçirerek yardımcı olabilir eski insanların evlerinde , gönüllü olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com