| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Aile Sağlığı | genç Sağlık |

Sağlığı ve Hastalıkları

9. Sınıf Spor Planı Fikirler

Bir öğretmen ya da ebeveyn iseniz , büyük olasılıkla zaten yüksek okul , sağlıklı bir yaşam sürdürmek zor bir zaman olduğunu biliyorum , iyi alışkanlıklar erken sopa yapmak için etkili bir yol olabilir 9. sınıflar için genel bir fitness planı oluşturma üzerinde . Kenara aktif bir yaşam tarzı teşvik gelen , iyi dengelenmiş bir fitness rejimi sağlamak için beslenme , hijyen ve sağlıklı bir uyku çizelgesi gibi diğer önemli sağlık kavramlarını düşünün. Beslenme Yemekler

sağlıklı bir diyet teşvik Out planlamak 9. sınıf spor planının önemli bir odak noktası olmalıdır . Tükettiğimizgıdalar bizim fiziksel ve duygusal esenlik dahil olmak üzere çeşitli alanları , etkileyebilir , bu yüzden onlar yemeköğelerinbesin değerine dikkat etmek ergenleri yetiştirmek için özellikle önemlidir . Sağlıklı bir beslenme rejimi daha çekici hale getirmek için,mutfakta becerilerini test gençler için bazı çağdaş pişirme dersleri dahil olabilir . Ayrıca, daha az sağlıklı sıkbesin değeri artırmanın yollarını göstermek olabilir , örneğin, az yağlı peynir, marinara sos ve taze sebze çeşitli yerineyerel pizza eklem için yukarı çevirirken pide ekmek pizza yapmak için gençleri teşvik . yağlı teslim
Egzersiz Fun yapma

9. sınıf birçok okul spor salonu almak için öğrencilerin gerektiren durdurmak zaman olduğunu; bazı gençler şimdiden sonra katılmak olabilir iken okul spor onların günlük egzersiz almak için , diğerlerivagon düşebilir . Aktif kalmak ve eğlenmek için gençler teşvik etmek için fitness planı içine bazı yenilikçi egzersiz fikirler dahil . Örneğin, mutlaka egzersiz gibi hissediyorum olmaz formda kalmak için bazı eğlenceli stratejiler geliştirmek . Onlar her çılgınlığı sırasında yürümektoplam mesafeyi hesaplamak için alışveriş yaparken bir pedometre giymek merkezi sıçan cesaretlendirin. Başka bir fikir , her gün kalkıp bir zaman projelendirilmiştir miktarda sevdikleri müziklerle dans müzik hayranları teşvik etmek olabilir .
Sağlıklı Uyku Alışkanlıkları

yeterli uyku alma , sağlıklı bir spor rejimine önemli bir bileşenidir . Dokuzuncu sınıf öğrencilerihafta sonları uyku ustaları vardır ve anne tembellik olarak rastlamak olabilir rağmen , gençler , diğer yaş gruplarına göre daha fazla uykuya ihtiyaç . Bazı gençler uyku 8,5 saat çalışabilme iken ,ortalama ergen uyku 9.25 saat gerektirir ; çoğu gençler uyku bu miktarı almazsınız. Ekstra uyuyup için kestiriyorsun ve özellikle yatak sefer kafeinli ürünler , önlemek için onları teşvik etmek için 9 greyderler cesaretlendirin.
Kişisel Hijyen Kavramlar

bazı 9. sınıf artık kendi hijyen program aşağı olmalıdır rağmen ,geç bloomers temizliği ile ilgili yeni kavramlar ile karşı karşıya olabilir . Bu tür şeyler uydurarak diğer alanlarda yolda kalmak için 9 greyder yardımcı olabilir ; yanı sıra diş sağlığı için diş fırçalama ve diş ipi gibi , mikroplarınyayılmasını önlemek için el yıkama gibi kişisel hijyenstandardı alanlarını zorlamaya devam genel uygunluk . 9 greyder gerçekten fitness planıegzersiz bileşenine alırsa , mutlu herkesin burunlarını tutmak içinduş biraz fazladan zaman teşvik ediyoruz .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com