| | Sağlığı ve Hastalıkları | Koşullar Tedaviler | uyuşturucu bağımlılığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Alkol Zehirlenmesi için Bütünsel Tedaviler

2016/6/17
İnsanlar sık sık alkol bir ilaçtır unutmak , ve tüm ilaçlar gibi, aşırı doz mümkün. Alkol doz aşımı yılda yaklaşık 50.000 kişiyi etkiler , alkol zehirlenmesi denir. Eğer tedavi edilmezse , alkol zehirlenmesi beyin hasarı , solunum hasarı ve hatta ölüme neden olabilir . Uyarı işaretleri ve ne yapabilirsiniz ve bütünsel alkol zehirlenmesi tedavisinde yapamaz biliyorum . Alkol Zehirlenmesibelirtileri nelerdir

Alkol zehirlenmesi ilk düzenli sarhoşluk gibi görünüyor ? ; bulantı ve kusma sık görülür vekişi bilincini kaybedebilir . Kişinin cilt de beyazlatılmış görünür , ya da biraz mavi olabilir . O , yavaş , kararsız solunum şekilleri , odak ya da ağrılı uyaranlara yanıt vermek için bir yetersizlik geçemezse , konuşma bozukluğu ve kontrol edilemeyen kusma da alkol zehirlenmesi belirtileri vardır.
Alkol farklı zehirlenmesi nasıl Gerçekten sarhoş olmak?

konuşma bozukluğu ve alkol zehirlenmesinden sınır tanımayan davranışları dışarı geçerse genellikleikincisi hala oldukça kolay uyanacak , sadece son derece sarhoş olan birisinin olanlar davranışları olmasına rağmen . Alkol zehirlenmesi ile Birisi olasılıkla bu nedenle kolayca uyanmak olmaz , ve ayrıca nöbetler , düşük vücut sıcaklığı ve aşırı karışıklık gösterebilir. Bir kural olarak,yukarıda belirtilen uyarı işaretleri , en az iki varsa birisi alkol aşırı doz olabilir varsaymak akıllıca olur .
Alkol Zehirlenmesi için kaçınınTedaviler Nelerdir ? < Br >

Alkol zehirlenmesimidealkol biniyordu ötesinde ciddi bir durumdur . O kusma durdurmak mümkün olmayabilir gibi Çoğu durumda ,kişi bu konuda herhangi bir yardıma ihtiyacınız olmayacak . Kafein sadece onun sisteminden ek hayati sıvıları temizlemek olabilir kahve verilmesini de tavsiye edilmez . Soğuk su veya ani soğuk sıcaklıklar onu şoka neden olabilir , ve bu nedenle bu tedaviler de tavsiye edilmez . O bir komaya olabilir , ve diğerleri bu devletin ve uyku arasındakifarkı söylemek mümkün olmaz , çünkü nihayet , " ayılamamıştır " tehlikelidir .
Için çalışmaHolistik Tedavisi Nelerdir alkol zehirlenmesi ?

Minik gerçekten böyle küçük yudumlar su ve elektrolit içecekler gibi sıvıların verilmesi , uyanıkkişi tutuyor ve sipariş dik onu tutmak dışında alkol zehirlenmesi için bütünsel tedaviven yapılabilir o kusmuk yutabilirlerolasılığını azaltmak .
Eğer alkol zehirlenmesi şüpheleniyorsanız geleneksel tıbbi Bakım

hemen geleneksel tıbbi Seek ne zaman . Intravenöz sıvılar ve muhtemelen böbrek diyaliz uzun vadede zarar görmesini önlemek için gerekli olabilir .

Alkol zehirlenmesi her yıl binlerce etkiler ciddi bir durumdur . Herhangi bir ilaç olduğu gibi , alkol kötüye yıkıcı sonuçlara yol açabilir . Kendinizi ve başkalarını korumak için içmeden önce alkol zehirlenmesiriskleri bilmekdüşünülemez meydana gelmelidir.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com