| | Sağlığı ve Hastalıkları | Koşullar Tedaviler | nörolojik Bozukluklar |

Sağlığı ve Hastalıkları

Serebral palsili kişiler ile etkileşim nasıl

2013/3/5
Serebral palsi vücut hareketleri ve kas koordinasyonunu etkileyen nörolojik bir hastalıktır . CP kişiler ile etkileşim ile zorlukseviyesi serebral palsi her davanınciddiyetine bağlıdır . CP ile Bazı insanlar beceriksizlik sadece hafif bir bit ile topluma asimile etmek mümkün olabilir ; diğerleri ömür boyu bakım gerektirir . Nedeniyle serebral palsi durumlarda şiddetiaralığı , CP kişiler ile etkileşim nispeten kolay veya biraz zor olabilir . Sen
Daha Talimatları göster ( muhtemelen)
Haberleşme yardımları ihtiyaç Şeyler 1kişi etkileşim önce olan ne kadar ciddi CP bir davanın öğrenin


. Vaktindensakatlıkşiddetini bilmek size etkileşim için planı yardımcı olacaktır . Bir bilgisayara veya resim panosu gibi iletişim yardım herhangi bir tür , gerekli olması durumunda bilmelisiniz. Bilgisayar etkileşimi sırasında birbirlerine mesaj yazmak için kullanılabilir. Mesajlar iletişim çizimler kullanan bir resim masası , serebral palsi daha ciddi durumlar için ortak bir yardımcısıdır . Bir mesaj göndermek içinresim gemide bir resme bir kişi puan .
2

CP olankişininçıkarlarını öğrenin . Serebral palsilikişinin ilgili olabilir konuşma bir faaliyet veya konu Toplama önemlidir . Senkişinin yapması ya da SP'likişi ile ilgili olmayan bir şey hakkında konuşmak değil bir etkinlik planlamak istemiyorum .
3.

Etkileşim . Bir oyun , ya da sadece oturup bir konuşma var. Ne yaparsan yap , senin eşit olarak SP'likişi tedavi .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com