| | Sağlığı ve Hastalıkları | Koşullar Tedaviler | kulaklar İşitme |

Sağlığı ve Hastalıkları

İşaret dili artık sadecesağır tarafından kullanılan değil

2014/8/24
İşaret Dili Nasıl Kullanılır . Bu onların iletişim becerileri eklemek için sözel olmayan çocuklar ve yetişkinler için hem de bebeklerde ve küçük çocuklarda kullanılır . Bu becerileri yardım aksi iletişim olamazdı insanlar ,dünyaya konuşmak olabilir . Işaret dilini kullanmayı öğrenmek için okuyun. Talimatlar 1. Sizin için en yararlı olacak bir kaç işaretleri öğrenin


. Bebekler için , bu kadar süt , lütfen ve daha fazlası gibi temel sözcük vardır . Eski imzalayanların ile iletişim kurmak için , öğrenmekkim, ne , ne zaman vealfabe . Tümişaretleri bilmiyorsanız bile ,alfabeyi öğrenme Eğerbilinmeyen kelime büyü sağlayacaktır .
2

sık sık işaretler kullanın . Bu hale ikinci doğa imza yanı sıra bilinen işaretleri listenize ekleyerek yardımcı olur. Bir yakın aile üyesi ya da yakın arkadaşı ile iletişim kurmak için oturum öğrenirken ,daha sizeişaretler kullanmak ,hızlı tam o kişiyle iletişim kurmak mümkün olacaktır .
3

ekle Lütfen mümkünse bilinen belirtileri listesi. Sık kullandığınız kelimeleri bulmak için yeni işaretler Look up . Gündelik sözcükleri öğrenme hızlı bir şekilde işaretler oluşturmanıza yardımcı olacaktır . Oturum açabilirsiniz birini karşılamak zaman
4. Burcu

. Bu kişi , bozulmuş sözel olmayan ya da sadece imzalamak için nasıl işitme olabilir . Birçok olmayan işitme ve sözel olmayan iletişimciler kayıt edebiliyoruz yeni insanlarla tanışmaktan zevk . Bu, onlarla iletişim öğrenmek içinzaman almışkişi için saygı gösterir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com