| | Sağlığı ve Hastalıkları | Koşullar Tedaviler | depresyon |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bazı Ortak Uyarı İşaretleri İlişkide Trouble olduğunu nelerdir

2015/3/7
Bir sorunlu ilişki bağımlılığı , aldatma , sahtekarlık veya istismar dahil olmak üzere sorunların bir dizi kaynaklanıyor olabilir . Bazı sorunların çözümü arabuluculuk gerektirebilir , ancak bu tür istismar gibi ciddi bir sorunun çözümlenmesi ,ilişkinin sona ermesi ile birlikte danışmanlık gerekebilir . Ilişkinizde sorun olup olmadığını belirlemek için ortak uyarılar işaretleri inceleyin . Aldatma

Evlilikler ve ortakları zamanla değişebilir , ancak eşinizin görünüm ve kişiliği ani değişiklikler aldatma gösterebilir . Sadakatsiz Eş kişisel görünüm ile saplantı haline , ve daha genç ya da daha çekici görünmesini dönüşümler yapmak , psikolog Dr Betty W. Phillips göre olabilir . Suçluluk sadakatsiz bir eş ekstra özel ilgi ya da hediyeler sunmak için neden olabilir . Diğer zamanlarda ,sadakatsiz eş şüpheli hareket ya da hiç nedensiz öfkeli ve savunma alabilirsiniz . Suçlu eşiniz sık sık cep telefonları koruma veya bilgisayarlarda internet geçmişi silme , çok gizli hareket edebilir .
Dishonesty

yanlışlar sık sık çatışma önlemek için çalışmaklasonucudur . Suçlu ortağı onun nerede veya faaliyetleri hakkında yalan eşini memnun etmek için deneyebilirsiniz . Insanların eşlerigerçeği alacak nasıl kendi korkuları ile tahrik edilir , çünkü onlar karşı karşıya gelmekten kaçınmak için yalan olabilir . Her iki eşin kıskançlık , eleştiri , öfke ve hayal kırıklığı duyguları yaşayabilirsiniz gibi sahtekârlık , sorunlu bir ilişki neden olabilir .
Bağımlılık

Bağımlılık uzak bir enerji çizmek ilişki . Tüm bağımlılık uyuşturucu ya da alkol bağımlılığı gibi ortada - bazıları diğerlerinden daha ince vardır . Yıkıcı bağımlılıklar dahil , ancak bunlarla sınırlı değildir: Internet, video oyunu , kumar bağımlılığı ve pornografi . Bir kişi yaygın bir model geliştirir , builişkide yemeğim onu engeller . Bağımlısı kişi ile iletişim kuramıyorortağı , kızgın karışık veya sevilmiyor hissedebilirsiniz . Bağımlısı kişiilişki taahhüt ya da yardım isteyin yoksa ,ilişki çözülmemiş sorunların bir mayın tarlası ile her iki taraf bırakarak , çöker. Bu olsa

misiniz vurulduktan gibi fiziksel istismar ,hastaneye göndermek ve izleri ile bırakabilirsiniz gerçek ki , duygusal istismar gibi ciddi. Eşiniz sizden çaldı , gitmek ve ne yapmak , sizi istismar ediliyor nereye seks veya kontrollere sahip zorlar . Eşiniz size bırakırsanız çocuklarınız ya da evcil hayvanlar zarar vermekle tehdit , ya da intihar tehdit ederse , seni kötüye oluyor . Bağımlıları kurbanlarını kontrol etmeye çalışırlar. Eşiniz arkadaşlarınız ve aile üyeleri ile iletişimi sınırlayan ya da para için erişimi sınırlayan , o zaman bir taciz ortağı var. Eşiniz kendi kötü niyetli davranışları için suçluyor ve hissiz ve çaresiz hissediyorum , seni işlemek ve onun güç uygulamak için taktikleri kullanıyor . Bir kurban olarak, davranış, bir taciz ilişki değişmez. Eşiniz için bahane yapmayın . Bir profesyonel yardım isteyin .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com