| | Sağlığı ve Hastalıkları | Koşullar Tedaviler | Yaraları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Ayak Ülseri için antibiyotik Tedaviler

2016/1/28
Bir ayak ülseri muzdarip zaman, büyük olasılıkla iki yaygın çeşitlerden biri. Ilk ayak bir arter boyunca bir tıkanma dışında gelişen arteriyel ülser olarak kabul edilir . İkinci diyabet nedeniyle bir komplikasyon ayaktabanında herhangi bir basınç noktası üzerinde oluşan bir nörotrofık ​​ülser olduğunu. Nedeni ne olursa olsun , bu ülserler , enfeksiyona yatkındır genellikle antibiyotik tedavisi şifa gerekli bir parçası yapmak . Deride mola her türlü yana Antibiyotik Tedavileri
< p > bakteri savunmasız , bir ayak ülseri için bakım rejimi içine antibiyotik dahil gerekli olabilir . Ancak bu antibiyotikler bu durum için tedavininsadece ders değil ; enfekte ayak ülserlerinin çoğu durumda ağızdan antibiyotik bir ders içerecektir olsa da günlük rutin içine diğer tedaviler entegre etmek gerekir .
bir ayak ülseri enfekte varsa < p > , büyük olasılıkla reçete olacak ülser saran bakteri türüne dayalı olarak, dikloksasilin , amoksisilin ve klavülanat , nafsilin ve ampisilin ve sulbaktam gibi bir oral antibiyotik , . Bir kültürenfeksiyonu temizlemek olacak ilaç ne tür belirlemek içinyara alınır . Bu tip ilaçlar sadeceyabancı patojen öldürmek değil, aynı zamandabakterileringelişimini engellemek değil .
Yardımcı Antibiyotik Tedavileri
< p>günlük antibiyotik alırken , sen ' Ayrıca ne denir istihdam ihtiyacım olacak " yardımcı antibiyotik tedavileri . " Temiz ve enkaz netalanı tutmak bu yardımcı tedavilerin tümünü, muhtemelenen önemli , çok sıcak , sabunlu suboğaz (yanı sıraçevreleyen deriyi ) yıkayın . Kullandığınızsabun nazik olduğundan emin olun . Bebekler için formüle sabunlar muhtemelenen iyi, ama doktorunuz başka bir öneri var , o da anlaşılacağı türlü marka kullanabilirsiniz . Günlük yıkama herhangi bir ölü cilt kaldırılır,enfeksiyon kötüleşmeye bir şansı yoktur sağlar veantibiyotikbakterilerin sisteminizi biniyordu etkilidir . Ayak temiz sonra , iyice
.Alanı kurulayın < p >alanı tamamen kuruduktan sonra , bir antimikrobiyal soyunmaayak sarın . Antimikrobiyal sosları sadece daha bakterilerdenayak korumak değil , ama aslında aynı zamandabir yara enfekte olanbakterileri öldürebilir. Bu pansuman çoğu sizin antibiyotik tedavinin önemli bir parçası haline ,malzemenin kendi içinde antibiyotik içerir . Giyinme her gün değişti , bu yüzdenyarayı bazı antimikrobiyal gazlı bez alma konusunda doktorunuzla konuşmak gerekir .
< P> Oradan sadece şifa ve kurtarma yardımcı olmak içinayak ile düzgün dolaşım sağlamak için bir sıkıştırma çorap slip .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com