| | Sağlığı ve Hastalıkları | Koşullar Tedaviler | Saç Dökülmesi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Rogaine Alternatifler

2014/10/25
Bu kellik mücadele söz konusu olduğunda , Rogaine genellikle akla gelenilk ilaçlardan biridir . Birçok aslında, - ama Rogaine için alternatifler vardır . Diğer over- the- counter ilaçlar bitkisel ilaçlar basit davranış değişiklikleri , Rogaine dışında saç dökülmesi ile mücadele için başka yollar vardır . Diğer İlaçlar

Çeşitli oldukça etkili over- the- counter ilaçlar saç dökülmesini durdurmak için tasarlanmıştır var - ve hatta yeniden büyüme teşvik , birçok durumda . Rogaineen iyi bilinen olmasına rağmen , başka bir ilaç Propecia . Genel minoksidil ( Rogaine olarakmadde ) de herhangi bir ilaç mağazasında satın alınabilir . Minoxidil1970 önlemek ya da en azından yavaş ilave saç dökülmesi tarihi kanıtlanmıştır , ve tipik olarak günde iki kezkafa derisine uygulanır. PropeciaÖte yandan , günde bir kez alınan bir hap .
Buğday Tohumu Yağı

Buğday tohumu yağı son derece zengin , rafine edilmemiş bir yağdır. Bu vitamin D , A ve E ile dolu , ve protein açısından zengin olmasıdır. Bu benzersiz yağtohumu bitki buğday (Triticum vulgare) elde edilir. Bir kez çıkarılan , yaklaşık sekiz ay boyunca sürer . Yüksek sıcaklıklar kalitesini kaybetmez eğilimi gibi , serin bir yerde buğday tohumu yağı tutun. Buğday tohumu yağı Birkaç damla genellikle ya baştan ya da saç kaybı belirtileri en belirgin noktalar ,kafa derisi içine masaj yapılır.
Diğer Bitkisel ilaçlar

Apart buğday tohumu yağı , bitkisel ilaçlar sayısız saç dökülmesi ile mücadele için var . Busaçlı bölgeye besin çizmek ve yeniden saç büyümesini teşvik etmek için söylenirkafa derisi üzerinde kırmızı biber etsürtme içerir . Aloe vera ,saç ve kafa derisi içine cömertçe ovuşturdu , aynı zamanda yararlı olduğu söyleniyor . Bir günlük bazda sarhoş yeşil çay birkaç bardak da yardım edebilir, ve bitki ısırgan otu kökleri saç yeniden büyümesini teşvik etmek için fantastik olduğunu yemin ederim .
Alışılmış Değişiklikler

bir saç dökülmesi sorunu söz konusu olduğunda birkaç basit davranışsal değişiklikler büyük fark yaratabilir . Gerçekten sıcak su ile saçınızı yıkamaktan kaçınınız ve saç haftada en fazla iki ya da üç kez şampuan çalışın . Her banyo veya duştan sonra yaklaşık 15 dakika boyunca , şiddetle , kafa derinize masaj alışkanlık haline ; Busaçlı bölgeye kan çekilir ve başınızın üzerindebireysel saç köklerinin güçlendirebilir.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com