| | Sağlığı ve Hastalıkları | Koşullar Tedaviler | DEHB |

Sağlığı ve Hastalıkları

DEHB olan çocukların annelerinde için Örgütsel İpuçları

2014/9/10
Çocuklar ebeveynleri itiraf olmayabilir, ama onlar rutinleri ve programları olması gibi . Çocuklar her gün içinbeklentilerini bilmek istiyorum . Çocuklar onlardan ne beklendiğini bilmek istiyorum . Her sabahaynı rutinleri meydana olacağını bilmeningüvenlikçocuk içingüne sakin getiriyor . Bir çocuk şimdi vegelecekte ondan ne beklendiğini öğreneceksiniz nasıl. DEHB olan bir çocuk kontrol onun günün en dışında hissediyor ve onun bir gün başarılı olmak için bozuldu görevleri içine planlanıyor zaman çok daha iyi yapar . Rutinleri ve Çizelgeleri

Çocuğunuzun günde bir rutin geliştirmek zaman ve zor iş büyük bir taahhüt alır . Genellikleprogramları takip ederkençocuğun öncesine kadar vereceküstüdür . Programları , bu programlarıuygulanması ile yardım için diğer aile üyeleri gerektirir . Çocuğunuz dişlerini fırçalama gibiaynı anda dişlerinizi fırçalamakrutin takip ediliyor vedişler düzgün fırçalanmış ediliyor emin olmak için tek yoldur. Sofrayı DEHB olançocuğa yardımcı bir kardeşişlemi tamamlanmış olmasını sağlayacaktır . DEHB olan bir çocuk ile çalışırken gerçekten bir aile süreçtir . Tüm aile üyeleri DEHB'liçocuk yararlanacak olarak değil sadeceprogramları ve rutinleri takip etmek değil, aynı zamandatüm aile sorunsuz çalışmasını sağlamak için çok önemlidir. Çocuğunuzun yapması gereken ne biliyor


her gece yatağa kadarzaman onlar uyanmak . Birkaç dakikanızı ayırın ve onlar tamamlamak için gereken görevleri yazınız . Bir örnek olacaktır : 07:00 : çocuğunuzu up.7 Wake : 05 :gün için hazır olun : 20 : yıkama yüz , tarak saç , ogece before.7 dışarı atıldı giysiler koymak : çocuğunuzun sağlıklı iki kahvaltı seçenekleri sunuyoruz . O seçmeseçeneği vardır oseçimler savaşmak için daha az olasıdır .Çocuğun okulda gelene kadar

aşağıbilgiyi yazın . Evde geldiğindebir süre için başka bir program başlar ve onun ödev üzerinde çalışmaya başlar. , Dışarıda oynarken , tarihleri ​​ve özel oyun aktiviteleri snack saati : çocuk olmanıneğlenceli yönlerini kapsayacak emin olun . Toplamda, haftanın her günü veyılın her günü için programları geliştirmek isteyeceksiniz . Sadece okul tatili için bir ve Cumartesi ve Pazar günleri için bir ,okul yıl boyunca tipik bir günü için bir program gerekir .

Için organize olmakEv Düzenleme DEHB olan bir çocuk programları daha fazlasını içerir . Ayrıca, ev organize sahip içerir . Evinizi düzenlemek için evinize gelecek ajansları vardır. Bu alarak , birini işe aileniz için uygun değilseörgütsel süreci kararlı bir kaç günsonuca sahip olacak .
Çocuğunuzun odasına ile başlayın ve onun komodin çekmeceleri düzenliyor başlar

. Başka bir sezonun ve olabildiğince çok giyim asmak çok küçük giysiler , dışarı atın . Çekmecelerde bulunan her bir giyim öğenin fotoğraf koydu . Bu Çocuğunuza ne çekmeceler ait ne giyim bir harita verecek . Onun oyuncakları ileaynı yapın . Böylece başka bir kova , araba blok koymak ve . Kolay temiz - up içinkova gidernesnenin resmini koydu . Kolay yatak örtüsü ve levhalar ile onun yatak kolaylaştırın . Çocuk başarmak için mümkün olduğunca kolaygörevleri tutun .

Evin her odasında ileaynı işlemi yapın . Ödevini tamamlamak için gereken tümmalzemeleri var ödevlerini yapmak içinçocuk için bir nokta yapmak . Çocuk kalem , kağıt ve diğer malzemeleri için arama gitmek zorunda değilse , o zaman onun işe konsantre mümkün olacak .
Child En
< İhtiyaçları Ürünleri Organize br >evin her odasında ileaynı işlemi yapın

. Mutfakta onu kendisi için hazırlamak için sağlıklı atıştırmalıklar hazır. O bu amaç için kenara bir alanda ihtiyacınız olacaköğeleri tutun . Onubağımsızlık sağlıklı aperatifler yapmak için izin verecektir .

Hayatının diğer bölümleri dışında hissediyor zamançocuk için teselli kaynağı olacakrutinleri veevde devam çizelgelerini tutmak mümkün ise kontrolü. Senrutinleri ,akşam saat yumuşaksabah kolaylaştırmak zaman yarar sağlayacak ve çocuğunuzu çok daha değerli .

Seven harcamak zorundazamanı

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com