| | Sağlığı ve Hastalıkları | Kamu Sağlığı Güvenliği | iş Güvenliği |

Sağlığı ve Hastalıkları

? Ben Hala Hasta olduğum zaman bir doktor Yasal çalışın dön Release Me Can

2015/6/9
- ve on - the-iş kazaları işçi tazminat isteme neden olabilir Yaralanmalar ve hastalık çalışmak için yeteneğini etkileyebilir . Her iki senaryoda , sizin durumunuzdaki bir doktorun görüşü önem kazanmaktadır. Doktorun serbest part -time ya da kısıtlamalar , ya tam zamanlı , iş geri dönmek için izin verecektir . Eğersürümü ile katılmıyorum Eğer sağlığınızı ve işinizi hem de korumak için adımlar atabilirsiniz .
< P > Work dön Bir doktorun serbest Eğer iş aktivitelerine dönebilir tıbbi bir görüşü olduğunu. Eğer bir işçi tazminat davası açmıştı varsa , işedönüşiddia sürecinde önemli bir noktayı temsil eder . Doktorunuz sizin kaldırma veya ayakta , ya da iş saatlerinin sınırlandırılması gibi bazı iş kısıtlamalar belirtebilirsiniz . İşvereniniz bu kısıtlamalar ile bağlıdır - vedoktorun görüşüne yeteneği ötesinde görevleri gerçekleştirmek için izin veremeyiz . Sizin kısıtlamalar içinde kullanılabilir hiçbir iş yoksa doktorunuz size hazır opines kadar ,işvereniş size geri zorlayamaz.
TartışıyorlardıGörüş
< p> Eğer işinizinsıradan görevleri yürütebilecek değiliz düşünüyorsanız işe dönmek için doktorunuzun görüşüne göre yasal bağlı değildir . Her devlet çalışmak için bir doktor dönüşü itiraz için yerinde bir prosedürü vardır . California , örneğin ,sürümü ile aynı fikirde bir işçiişçi tazminat sigorta şirketine haber için 30 günü bulunuyor . Işçi durumunda onu temsil eden bir avukat varsa ,tarihi sadece 20 gündür.
İkinci Görüş
< p > Devletleri de bir çalışma muzdarip işçilere vermek -related yaralanma veya hastalık ikinci bir görüş istemehakkı. Iki doktor çalışmak için yeteneği katılmıyorum , bu bir işçi tazminat duruşma için bir sorun haline gelebilir . Budurumda , idari hukuk hakimi veya arabulucu tanıkları duymak vetıbbi kanıt düşünün ve sonra bir görüş verecek . Karardönüş - to-iş destekliyorsa , devlet hukuku genellikle dönüş gerektirir . Buna ek olarak,sigorta şirketinin yükümlülükleri daha fazla tıbbi fayda sağlamak veya tazminat ödemeleri sona gelebilir .
İşveren Dilekçeler
< p> işle ilgili yaralanma muzdarip İşçi veya sigorta şirketleri kendi in- ağ doktorların tedavi gerekebilir, ancak hastalık , kendi kişisel doktorlar tedavi alabilirsiniz . Kendi doktorunuz çalışmalarınain-ağ doktor serbest bırakılması ile katılmazsa , eve kalmakhakkına sahiptir . Ancak, bu durumda bir işveren de iş yarar comp askıyahakkına sahip olabilir . Örneğin , Pennsylvania'da , işverenler , feshedebilir değiştirmek veya faydaları askıya bir dilekçe olabilir . Bu duruşmada sonuçlanır ve yeteneği üzerinde bir yargıcın kararı çalışmak.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com