| | Sağlığı ve Hastalıkları | Kamu Sağlığı Güvenliği | Güvenlik Traveling |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir Patlama Survive nasıl

2014/3/11
Belki aşırı durumlarda kişisel güvenlik içinen korkunç tehdit , yüksek verim patlama meydana geldi. Masif sarsıcı kuvvet ve böyle bir olayın kaynaklanantehlikeli enkaz ciddi bedensel zarar veya ölüme neden olabilir . Ancak, bukuvvet alacak şekilde vücudunuzun konumlandırılmış sağlamak için gerekli önlemleri almak eğer bir patlama hayatta kalmak mümkün . Talimatlar 1 < p > bir patlama yakın olduğunuişaret tanıdınız
. Bir trafik kazasıdurumunda ,
2 < p > .Aracın yakıt hatlarına bağlayan şey yakın alevler kontrol acil durum genellikle ikinci düşünceler için zaman izin vermez farkına varın. Patlama hayatta kalmak için şansınızı maksimize etmek için hızlı tepki .
3 < p > yanıcı olmadığını , tercihen herhangi bir büyük katı nesnenin arkasındaki bir kapağı atın .
4 < p böyle bir konum, koşullar göz önüne alındığında mümkün olup olmadığını > midenizde düz yalan ,yere vücudunuzun indirin .
5 < p > elinizle başınızı örtün ve mümkün olduğuncayere yakın olarak yüzünüzü tutun ,günaha kaçınarak kalk veacil geçti görmek için .
6 < p >patlamanınilk patlamanın dalga boyunca işlenecek pozisyonda kalınız ve büyük olarak nefes bir anlık kaybı yaşamaya bekliyoruz oksijen anlaşmapatlamazorla yoğunluğu değişen , deplase olabilir .
7 < p >acilsiteyi terk denemeden önce herhangi bir büyük yaralar için kendinizi kontrol edin . Patlama uzun vadeli sağlık için daha genel endişe yalnızca bir parçasıdır hayatta kalmak için.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com